Zápas hokejové extraligy Slavia - Brno (6:2) pokazily výtržnosti fanoušků Komety, kteří dokonce vykopli plexisklo za jednou z branek. Viník skončil spolu s dalšími na policii. Brněnských příznivců dorazilo do ochozů O2 areny přibližně tři a půl tisíce, ale kromě chorálů a záplavy klubových šál v modro-bílé barvě předvedli také neurvalé chování.

Početná část fanoušků sledovala duel v podnapilém stavu, přičemž někteří už ani nedokázali jít po svých. Napětí mezi přívrženci Komety rostlo s ohledem na nepříznivě se vyvíjející skóre a narůstající počet vyloučených hráčů Brna. Postupně i během hry začaly na led létat odpadky či papírové konfety.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se