Kdyby měl trenér české hokejové reprezentace Alois Hadamczik jasno o tom, kteří hráči z NHL budou mít 3. května, kdy český výběr odletí do Stockholmu k turnaji mistrovství světa, už volno, klidně by prý mohl nominaci oznámit už dnes.

Které týmy a kteří čeští hráči ale vypadnou nejpozději v prvním kole play-off zámořské soutěže, se zatím neví. Jisté ale je, že hráčů z NHL chce mít ve výběru co nejvíc.

„Minimálně polovinu týmu chci z NHL, pokud se nám to takto nepodaří poskládat, bude to těžká situace,“ říká Hadamczik v rozhovoru pro Hospodářské noviny a server iHNed.cz.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se