Kdyby měl trenér české hokejové reprezentace Alois Hadamczik jasno o tom, kteří hráči z NHL budou mít 3. května, kdy český výběr odletí do Stockholmu k turnaji mistrovství světa, už volno, klidně by prý mohl nominaci oznámit už dnes.
Které týmy a kteří čeští hráči ale vypadnou nejpozději v prvním kole play-off zámořské soutěže, se zatím neví. Jisté ale je, že hráčů z NHL chce mít ve výběru co nejvíc.
„Minimálně polovinu týmu chci z NHL, pokud se nám to takto nepodaří poskládat, bude to těžká situace,“ říká Hadamczik v rozhovoru pro Hospodářské noviny a server iHNed.cz.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












