"Hoši, potřebuju nějaké kanadské body, ku...," usmíval se při debatě s rozhodčím René Hradilem kapitán hokejistů Zlína Petr Leška. To, když mu zkušený arbitr neuznal kvůli písknutí jinak regulérní branku. Mnohdy emotivní debaty fanoušek v hledišti nemohl slyšet, díky mikrofonům České televize ale brzy zahltily sociální sítě.
Mikrofony u rozhodčích jsou zajímavým zpestřením a občas odhalí i velmi úsměvné debaty. Třeba, když znovu rozhodčí Hradil po telefonu zjišťoval u videa, zda uznat branku Třince na 1:2 ve čtvrtém čtvrtfinále se Slavií. "Takže to nemám uznat? No to nás zabijou," řekl do telefonu a rozesmál i komentátory.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










