"Hoši, potřebuju nějaké kanadské body, ku...," usmíval se při debatě s rozhodčím René Hradilem kapitán hokejistů Zlína Petr Leška. To, když mu zkušený arbitr neuznal kvůli písknutí jinak regulérní branku. Mnohdy emotivní debaty fanoušek v hledišti nemohl slyšet, díky mikrofonům České televize ale brzy zahltily sociální sítě.

Mikrofony u rozhodčích jsou zajímavým zpestřením a občas odhalí i velmi úsměvné debaty. Třeba, když znovu rozhodčí Hradil po telefonu zjišťoval u videa, zda uznat branku Třince na 1:2 ve čtvrtém čtvrtfinále se Slavií. "Takže to nemám uznat? No to nás zabijou," řekl do telefonu a rozesmál i komentátory.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se