Hokejisté Komety Brno si po 41 letech zahrají o mistrovský titul. V pátém semifinále play off extraligy zvítězili v Plzni 7:2 a sérii ovládli 4:1. Hosté dnes zaskočili soupeře hned v úvodu a už na začátku páté minuty vedli 3:0. Dvěma brankami a stejným počtem asistencí se zaskvěl nejproduktivnější hráč play off Tomáš Divíšek.

Po Spartě vyřadili svěřenci trenéra Zdeňka Venery dalšího favorita a stali se prvním týmem v historii, který prošel z předkola play off až do boje o zlato. Jedenáctinásobný šampion bude proti vítězi duelu mezi Pardubicemi a Libercem útočit na první triumf od roku 1966. Poražení Indiáni skončili třetí a poprvé od roku 2000 získali medaili, znovu bronzovou.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se