Už se zdálo, že bude mít extraliga vyhráno. Do výběrového řízení na nového marketingového partnera extraligy se sice přihlásila pouze jedna firma, v obálce ale za práva nabídla astronomických 160 milionů korun. Šance, že kluby peníze získají, ale včera alespoň prozatím pohasla.
Chybějící smlouva mezi vedením extraligy a hokejovým svazem jediného zájemce, firmu Goram, odradila od zaplacení třímilionové kauce a kvůli nesplnění jedné z podmínek soutěže bylo výběrové řízení zrušeno. "Přesto ho hodnotím pozitivně, částka 160 milionů byla nabídnuta, a APK si tak ověřila, že extraliga má takovou hodnotu," říká v rozhovoru pro IHNED.cz šéf APK Ladislav Blažek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









