Hokejisté Pardubic získali šestý mistrovský titul v historii. Na domácí trůn se vrátili po dvou letech poté, co v šestém zápase finále play off extraligy zvítězili na ledě Komety Brno 5:1 a celou sérii vyhráli 4:2. O dnešní výhře Východočeši rozhodli zejména třemi góly ve druhé třetině.
V brance domácích opět nastoupil Trvaj, který předešlý duel nedochytal. Hrál i obránce Malec, jenž ze zdravotních důvodů v úterý z pátého finále odstoupil.
Kouč Komety Venera se rozhodl nasadit do hry jen tři formace, tlak si však jeho svěřenci nevytvořili. Naopak jako první inkasovali, když přesnou kombinační akci v úvodní přesilové hře zakončil ukázkově Starý.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








