Výňatek dopisu z archivu brněnského hokejového klubu datovaný k roku 1972: "Vážení a milí, vám snad není třeba připomínat, že Modrava je až kdesi na Šumavě, protože tady u nás byla Kometa před pár roky na letním soustředění. Za to bychom vám rádi připomenuli, že právě z této Modravy odjíždí v sobotu 21.10. autobusový zájezd do Brna s cílem: Hokejová liga ZKL – Sparta. Je nás tu sice kopa Kometářů a dokonce členů Kometa – klubu, ale permanentky nemáme, protože ze Šumavy je to na brněnský zimák přece jen kus cesty... Rezervujte nám tedy 50 vstupenek... Podepsán Milan Mastný, ved. vých. Lesnického odborného učiliště v Modravě."

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se