Pro nás jste mistři, Ať žije Brno, Jižní Morava je jistě krásná zem..., Vysoký jalovec, Modrobílá šlechta, Mistři Moravy - je jen několik z nejchytlavějších popěvků a pokřiků, kterými brněnští fanoušci oslavovali titul vicemistrů republiky.
Dvě stovky pardubických fandů přímo v hale samozřejmě taky pracovaly, co jim bubny, hlasivky a dlaně stačily, ale slyšet bylo jen jednu stranu. Tu, která prohrála a vyhrála zároveň.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










