Pro nás jste mistři, Ať žije Brno, Jižní Morava je jistě krásná zem..., Vysoký jalovec, Modrobílá šlechta, Mistři Moravy - je jen několik z nejchytlavějších popěvků a pokřiků, kterými brněnští fanoušci oslavovali titul vicemistrů republiky.

Dvě stovky pardubických fandů přímo v hale samozřejmě taky pracovaly, co jim bubny, hlasivky a dlaně stačily, ale slyšet bylo jen jednu stranu. Tu, která prohrála a vyhrála zároveň.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se