Hokejisté Pardubic zakončili své tažení za mistrovským pohárem na ledě soupeře, radost hráčů to ale nijak nepoznamenalo. Krátce po závěrečné siréně v brněnské hale už měli na hlavách čepice s nápisem MISTŘI a vlastními iniciály a v kabině si užili i poslední a nejsladší vítězný pokřik v sezoně, tradiční sprchu šampaňským a po chvilce se kabinou táhla vůně doutníků.

 

"Na doutníky nejsem zvyklý, ale už jsme něco vyhráli, takže určitě není první," smál se v kabině brankář Martin Růžička, který se dnes výraznou měrou zasloužil o poslední čtvrté vítězství.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se