Hokejisté Pardubic zakončili své tažení za mistrovským pohárem na ledě soupeře, radost hráčů to ale nijak nepoznamenalo. Krátce po závěrečné siréně v brněnské hale už měli na hlavách čepice s nápisem MISTŘI a vlastními iniciály a v kabině si užili i poslední a nejsladší vítězný pokřik v sezoně, tradiční sprchu šampaňským a po chvilce se kabinou táhla vůně doutníků.
"Na doutníky nejsem zvyklý, ale už jsme něco vyhráli, takže určitě není první," smál se v kabině brankář Martin Růžička, který se dnes výraznou měrou zasloužil o poslední čtvrté vítězství.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









