Trenér Jozef Weber byl po vítězství Bohemains spokojený, ale v hodnocení svých svěřenců nezapomněl ani na kritiku.

„Velice nám pomohl první gól, spadla z nás velká nervozita. Do té doby bylo utkání vyrovnané a nejednou nás podržel brankář Sňozík. Po přestávce měli sice hosté územní převahu, ale ve finální fázi jim naši obránci toho moc nedovolili. Nám se naopak dařil rychlý přechod do útoku. Vypracovali jsme nejméně pět gólových šancí, ale zbrklostí v koncovce jsme neproměnili ani jedinou, což by se ligovým fotbalistům stávat nemělo. Proto jsme se o mimořádně důležité vítězství museli strachovat až do poslední minuty,“ přiznal kouč.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se