S úsměvem od ucha k uchu přišel na tiskovou konferenci Alois Hadamczik. Nebylo divu, vždyť se mu právě podařilo uspět nad nenáviděným soupeřem - Švédskem. Hrozivou bilanci, která českého kouče strašila, navíc přeťal na jeho půdě. "Už mám Švédů plné zuby," smál se.
"Ale aby to bylo fifty-fifty, musím je na velké akci porazit ještě třikrát," naoko si postěžoval. Výhra se však nerodila snadno. Češi sice vedli nedlouho před koncem druhé třetiny 3:1, Švédové však ještě do pauzy snížili. A když ihned po vstupu do poslední dvacetiminutovky srovnali, nedýchalo se Hadamczikovi snadno. "Moc nám do smíchu nebylo," přiznal.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






