S úsměvem od ucha k uchu přišel na tiskovou konferenci Alois Hadamczik. Nebylo divu, vždyť se mu právě podařilo uspět nad nenáviděným soupeřem - Švédskem. Hrozivou bilanci, která českého kouče strašila, navíc přeťal na jeho půdě. "Už mám Švédů plné zuby," smál se.

"Ale aby to bylo fifty-fifty, musím je na velké akci porazit ještě třikrát," naoko si postěžoval. Výhra se však nerodila snadno. Češi sice vedli nedlouho před koncem druhé třetiny 3:1, Švédové však ještě do pauzy snížili. A když ihned po vstupu do poslední dvacetiminutovky srovnali, nedýchalo se Hadamczikovi snadno. "Moc nám do smíchu nebylo," přiznal.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se