Český rozhodčí Antonín Jeřábek si z hokejového mistrovství světa odváží podobně jako čeští hokejisté medaili. Za to, že odřídil finále šampionátu. A sluší se dodat, že naprosto bez potíží.

Někteří jeho kolegové ovšem museli snášet kritiku, že v průběhu turnaje začali pískat jinak. Upustili od přísného posuzování zákroků na krk a na hlavu nebo napadení. Na povolený rozhodcovský metr si stěžovali Češi nebo Finové.  

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se