Český rozhodčí Antonín Jeřábek si z hokejového mistrovství světa odváží podobně jako čeští hokejisté medaili. Za to, že odřídil finále šampionátu. A sluší se dodat, že naprosto bez potíží.
Někteří jeho kolegové ovšem museli snášet kritiku, že v průběhu turnaje začali pískat jinak. Upustili od přísného posuzování zákroků na krk a na hlavu nebo napadení. Na povolený rozhodcovský metr si stěžovali Češi nebo Finové.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











