V pátek 8. června jsem vstoupil do horního baru Vinárny U Sudu jako obvykle a na první pohled jsem hned poznal, že něco podivného visí v ovzduší – jako když se ve velkém vinném střiku rozpouští led.
„To je dost, že jdete,“ významně si zaťukal na hodinky hudební publicista a historik –rdd-, „už jsem myslel, že propásnete hymny.“
„A zahajovacího jointa,“ dodal punker El-Mucho. Třetí člen naší elitní fotbalové skupiny kibiců, žurnalista J. jen nepřítomně pokýval hlavou, neb si cpal hubu pizzou od Arabů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







