V pátek 8. června jsem vstoupil do horního baru Vinárny U Sudu jako obvykle a na první pohled jsem hned poznal, že něco podivného visí v ovzduší – jako když se ve velkém vinném střiku rozpouští led.

„To je dost, že jdete,“ významně si zaťukal na hodinky hudební publicista a historik –rdd-, „už jsem myslel, že propásnete hymny.“

„A zahajovacího jointa,“ dodal punker El-Mucho. Třetí člen naší elitní fotbalové skupiny kibiců, žurnalista J. jen nepřítomně pokýval hlavou, neb si cpal hubu pizzou od Arabů.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se