Od našeho zpravodaje z Londýna
Dojíždění z olympijské vesnice? Holý nesmysl. Tomáš Berdych sice atmosféru her zatím přiliš nepocítil, ale ubytování vzdálené několik minut od Wimbledonu si pochvaluje. "Je to strašně daleko. Takhle se po každém zápase můžeme sebrat a jít si odpočinout," vysvětlil. I když mu ve frekvenci pohybu mezi "domečkem" českých tenistů a slavným areálem vadí bezpečnostní prohlídky.
Takže tohle tení "ten" Wimbledon?
Je to zvláštní pocit. Normálně jsou na kurtech plachty zelené, splývají s okolím, teď jsou dost křiklavé. Člověk má něco zažité, je to stejné místo, ale hodně věcí je jinak. Je to takové hodně ořezané než na normálním turnaji. Rozdíly jsou v šatnách i v tom, jak je areál zařízený. Wimbledon je turnaj pro daleko víc lidí a zvládá se, teď je tady najednou všechno složitější.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










