Jen tři měsíce vesluje a už závodil na olympijských hrách v Londýně. Nigerijský skifař Hamadou Djibo Issaka trénoval na londýnské hry na staré rybářské lodi.

Než se Issaka loni v listopadu zúčastnil v Egyptě tábora pro sportovce z afrických zemí, které měly zájem o přípravu na olympijské hry, tak zemi reprezentoval v plavání. Na konci tohoto čtrnáctidenního soustředění však dokončil v Alexandrii závod veslařů jako šestý a po návratu domů pokračoval v tréninku ve starém rybářském člunu.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se