Před olympiádou byla Květa Peschkeová pátou nejlepší deblistkou světa a měla jako nejlepší Češka na čtyřhru právo vybrat si k sobě parťačku do debla tenisového turnaje londýnských her. Ona ale vybrala trochu zvláštně. Nezištně se nominace vzdala a dovolila tak do deblového turnaje olympijského Wimbledonu přihlásit pár Hlaváčková-Hradecká.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










