Ministr obrany Alexandr Vondra potvrdil po večerním příletu úspěšných českých sportovců, že splní svůj slib a bude členům Dukly za zlaté medaile čepovat pivo a přijede za nimi kamkoliv.
„S Bárou a Davidem už jsme dohodnutí – nejspíš pojedu do Ústí nad Orlicí, s Jaroslavem se ještě dohodneme,“ přiznal ministr hrdý na armádní sport. „Koupili jsme nové koně oštěpařský trenažér – a ta umístění je takové ocenění armádního sportu,“ řekl a už po příletu jim na letišti naplnil půllitry.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







