Ministr obrany Alexandr Vondra potvrdil po večerním příletu úspěšných českých sportovců, že splní svůj slib a bude členům Dukly za zlaté medaile čepovat pivo a přijede za nimi kamkoliv.

„S Bárou a Davidem už jsme dohodnutí – nejspíš pojedu do Ústí nad Orlicí, s Jaroslavem se ještě dohodneme,“ přiznal ministr hrdý na armádní sport. „Koupili jsme nové koně oštěpařský trenažér – a ta umístění je takové ocenění armádního sportu,“ řekl a už po příletu jim na letišti naplnil půllitry.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se