Další kariéra nejúspěšnějšího českého motocyklového závodníka Lukáše Peška v posledních letech povážlivě skomírá. "Nevím, co bude dál," přiznal muž, který v roce 2007 vyhrál dva závody mistrovství světa do 125 ccm a šestkrát stál na stupních vítězů v prestižním motoristickém seriálu.
Po přechodu do silnějších kubatur už ale závodník, kterému je teprve šestadvacet let, úspěchy nezopakoval. Letos vstoupil do mistrovství světa supersportů, ale stáj ProRace s ním po desátém a osmnáctém místě ukončila spolupráci.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







