Další kariéra nejúspěšnějšího českého motocyklového závodníka Lukáše Peška v posledních letech povážlivě skomírá. "Nevím, co bude dál," přiznal muž, který v roce 2007 vyhrál dva závody mistrovství světa do 125 ccm a šestkrát stál na stupních vítězů v prestižním motoristickém seriálu.

Po přechodu do silnějších kubatur už ale závodník, kterému je teprve šestadvacet let, úspěchy nezopakoval. Letos vstoupil do mistrovství světa supersportů, ale stáj ProRace s ním po desátém a osmnáctém místě ukončila spolupráci.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se