Fotbalové kluby Viktoria PLzeň a Sparta Praha pořádají nábor hráčů do přípravek. Že to není to nejpodstatnější před velkým odpoledním duelem v první lize? Přesto jsou informace o hledání nových "předžáčků" paradoxně tím, co jako první uhodí do očí při rozkliknutí webových stránek obou klubů.

Pak už každý klub řeší jiné věci. Plzeň se hluboce omlouvá fanouškům a zpackaný rozjezd předprodeje lístků na zápasy Evropské ligy, zatímco Sparta informuje o odchodu dvou hráčů na hostování - Andrej Kerič odešel do Teplic a Jakub Brabec do Brna.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se