Na tiskovou konferenci po výhře nad Spartou nepřišel v euforii. Přesto bylo z Petra Rady cítit, jak moc si vítězství v derby váží. "Chtěl bych hráčům poděkovat za přístup a nasazení," řekl v úvodu slávistický trenér.
Zisk tří bodů se ale proti letenskému rivalovi rozhodně nerodil lehce. "Sparta byla v úvodu aktivnější," přitakal Rada. "Ale postupem času jsme hru vyrovnali. Nakonec se nám vyplatilo to, na co jsme v posledních zápasech vsadili," těšilo kouče sešívaných.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










