Na tiskovou konferenci po výhře nad Spartou nepřišel v euforii. Přesto bylo z Petra Rady cítit, jak moc si vítězství v derby váží. "Chtěl bych hráčům poděkovat za přístup a nasazení," řekl v úvodu slávistický trenér.

Zisk tří bodů se ale proti letenskému rivalovi rozhodně nerodil lehce. "Sparta byla v úvodu aktivnější," přitakal Rada. "Ale postupem času jsme hru vyrovnali. Nakonec se nám vyplatilo to, na co jsme v posledních zápasech vsadili," těšilo kouče sešívaných.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se