Baník ve středu šokoval svým vyřazením z Poháru České pošty, ve kterém nestačil na Třinec. Na tento výsledek se rozhodlo zareagovat klubové vedení tvrdým krokem – vstupné na zápas s Mladou Boleslaví neplatili fanoušci, ale hráči společně s realizačním týmem. Na Bazaly dorazilo necelých osm tisícovek diváků, kteří sledovali dva rozdílné poločasy.

V tom prvním hrál aktivněji Baník, který si vytvořil několik šancí a po půl hodině hry vedl 2:0. Nejprve se prosadila nová posila Tomáš Majtán, na 2:0 zvyšoval krásnou střelou z přímého kopu Martin Lukeš. „Začali jsme dobře, dali góly, mohli jsme další přidat a bylo by po zápase,“ litoval Látal.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se