Premiérová Velká cena Ameriky formule 1 se nepojede příští sezonu, ale až v roce 2014. Podle šéfa seriálu Bernieho Ecclestonea nebudou pořadatelé na uspořádání prestižního podniku včas připraveni.

"Už jim došel čas," řekl jedenaosmdesátiletý Ecclestone agentuře Reuters. "Je potřeba vyřešit všechno možné, zkrátka to všechno nepromysleli. Dostali varování, ale přišlo už moc pozdě," dodal.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se