Premiérová Velká cena Ameriky formule 1 se nepojede příští sezonu, ale až v roce 2014. Podle šéfa seriálu Bernieho Ecclestonea nebudou pořadatelé na uspořádání prestižního podniku včas připraveni.
"Už jim došel čas," řekl jedenaosmdesátiletý Ecclestone agentuře Reuters. "Je potřeba vyřešit všechno možné, zkrátka to všechno nepromysleli. Dostali varování, ale přišlo už moc pozdě," dodal.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












