Mistr světa formule 1 Lewis Hamilton už v letošním ročníku formule 1 ztratil šanci na titul, jeho názor na to, kdo by ho měl získat je jasný.

„Nejvíce by si titul zasloužil Fernando Alonso. Byl jsem jeho fanouškem ještě než jsem do formule 1 vstoupil, ale to nehraje roli. Za rok 2012 by si Fernando zasloužil titul víc než kdokoliv jiný,“ napsal v sloupku pro deník Guardian.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se