Opravdu šťastná byla Petra Kvitová po tom, co pro svůj fedcupový tým získala v sobotu odpoledne už druhý bod. Jedna jediná výhra tak chybí českým tenistkám k obhajobě Poháru.
„Byl na mě velký tlak Jsem moc ráda, že jsem se s tím vyrovnala,“ byla ráda po utkání, které vyhrála 2:0 na sety. „Na začátku jsem byla stažená, ale pak jsem se rozehrála.“
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











