Mohla pro český tým získat třetí bod. Unavená a oslabená kvůli nemoci ale nedokázala zopakovat sobotní výkon proti Jeleně Jankovičové a v souboji jedniček podlehla Aně Ivanovičové. Cítila se vyčerpaná, ale smutná ne. "Máme ještě dvě příležitosti," hlásila.

"Samozřejmě, že jsem chtěla bod, ale Anna hrála skvěle," přinesla kompliment své soupeřce Ivanovičové. Na bývalou světovou jedničku prý neplatilo nic. Chyběla mi energie na dlouhé výměny a ten její forhend se moc nedal vracet," litovala Kvitová.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se