Tenista Radek Štěpánek vyhrál své první utkání ve čtyřhře na Turnaji mistrů. Český hráč dnes spolu s Indem Leandrem Paesem porazili pákistánsko-nizozemskou dvojici Ajsam Kúreší, Jean-Julien Rojer 6:4, 7:5

Třiatřicetiletý Štěpánek byl v utkání u všeho důležitého. Česko-indický pár vzal soupeřům po jednom servisu v každé sadě a Štěpánek proměnil oba brejkboly. Ve druhém setu málem sám přišel o podání, ale trojnásobnou hrozbu s Paesem se štěstím zažehnali a o dvě hry později úspěšně čelili i setbolu. Obě sady Štěpánek dohrával na podání; tu úvodní ukončil stylově esem a druhou přímým bodem z podání i k radosti své manželky Nicole Vaidišové v hledišti.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se