V neděli skončí finálovými zápasy Turnaj mistrů v Londýně. V pondělí už budou jeho účastníci Tomáš Berdych a Radek Štěpánek trénovat v Praze na finále Davis Cupu, které se hraje o následujícím víkendu.
Španělé mají v Londýně ještě o jednoho svého reprezentanta oproti Čechům navíc, když na finále Masters hraje debl Marcel Granollers - Mark Lopez a David Ferrer.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










