Tomáš Berdych na Turnaji mistrů vyzval světovou jedničku Novaka Djokoviće vě hře o postup do semifinále poslední tenisové akce roku před Davis Cupem. Českému tenistovi nemuselo stačit ani vítězství, ovšem za určitých okolností mohl se Srbem prohrát, a přesto postoupit.
Nakonec však Djokovićovi podlehl ve dvou setech 2:6 a 6:7, přestože si v tom druhém vynutil v tie-breaku i tři setboly.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








