Tomáš Berdych na Turnaji mistrů vyzval světovou jedničku Novaka Djokoviće vě hře o postup do semifinále poslední tenisové akce roku před Davis Cupem. Českému tenistovi nemuselo stačit ani vítězství, ovšem za určitých okolností mohl se Srbem prohrát, a přesto postoupit.

Nakonec však Djokovićovi podlehl ve dvou setech 2:6 a 6:7, přestože si v tom druhém vynutil v tie-breaku i tři setboly.

Zbývá vám ještě 50 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se