Od loňského podzimu těží národní mužstvo ze souhry hráčů Plzně, nyní by mohl trenér Michal Bílek do týmu přenést i něco z Olomouce, v nominaci na středeční zápas se Slovenskem totiž figuruje kompletní středová trojice Sigmy ve složení Tomáš Hořava, Martin Pospíšil a Michal Ordoš.
„Že bychom se sešli na hřišti všichni tři? Bylo by to zajímavé, ale myslím, že to bude těžko realizovatelné. Nicméně by to bylo pěkné,“ přemítá nad tímto tématem Ordoš.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










