Poprvé od jarního play-out se extraligový hokej vrátil do Edenu, kde Slavia přivítala Vítkovice. Sešívaní totiž duel nemohli odehrát v O2 Areně, neboť tam finišují přípravy na víkendový Davis Cup. A fanoušci to přijali s velkým nadšením. Do stařičké haly jich nakonec dorazilo na tři a půl tisíce.
Před utkáním navíc mohli obnovit tradici prskavek, které, na rozdíl od moderní libeňské areny, v Edenu nevadí. Samotné utkání už ale červenobílým takovou radost neudělalo. Vynikající Filip Šindelář ve vítkovické brance nepustil za svá záda jediný puk.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








