Poprvé od jarního play-out se extraligový hokej vrátil do Edenu, kde Slavia přivítala Vítkovice. Sešívaní totiž duel nemohli odehrát v O2 Areně, neboť tam finišují přípravy na víkendový Davis Cup. A fanoušci to přijali s velkým nadšením. Do stařičké haly jich nakonec dorazilo na tři a půl tisíce.

Před utkáním navíc mohli obnovit tradici prskavek, které, na rozdíl od moderní libeňské areny, v Edenu nevadí. Samotné utkání už ale červenobílým takovou radost neudělalo. Vynikající Filip Šindelář ve vítkovické brance nepustil za svá záda jediný puk.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se