Fotbal v Austrálii je na vzestupu, což potvrzují i poslední příchody velkých jmen do tamní A-League a nyní byl zájem i jednoho z nejlépe marketingově využitelných fotbalistů planety Davida Beckhama. Ovšem fotbalistovi zástupci tvrdí, že Beckham se do Austrálie nechystá.

Podle BBC je o sedmatřicetiletého fotbalistu, který prošel Manchesterem United i Realem Madrid, v Austrálii zájem. Nyní má Beckham sice platný kontrakt v americkém týmu Los Angeles Galaxy, tomu ale za čtrnáct dnů skončí sezona, a tak by slavný anglický záložník mohl odjet na hostování. S tím už má velké zkušenosti, protože už takhle nastupoval za AC Milán.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se