Fotbal v Austrálii je na vzestupu, což potvrzují i poslední příchody velkých jmen do tamní A-League a nyní byl zájem i jednoho z nejlépe marketingově využitelných fotbalistů planety Davida Beckhama. Ovšem fotbalistovi zástupci tvrdí, že Beckham se do Austrálie nechystá.
Podle BBC je o sedmatřicetiletého fotbalistu, který prošel Manchesterem United i Realem Madrid, v Austrálii zájem. Nyní má Beckham sice platný kontrakt v americkém týmu Los Angeles Galaxy, tomu ale za čtrnáct dnů skončí sezona, a tak by slavný anglický záložník mohl odjet na hostování. S tím už má velké zkušenosti, protože už takhle nastupoval za AC Milán.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








