Sebemotivující prohlášení bylo v minulosti zvykem slýchat spíše od Berdychova týmového parťáka Radka Štěpánka. Ten byl po svém prohraném zápasu s Davidem Ferrerem tentokrát střízlivější.

Berdych má ale jasno. Výhra nad Nicolasem Almagrem v pátek večer ho nabudila a prý si pátý set v zaplněné O2 Areně s diváky do jednoho muže, ženy i dítěte (krom španělského sektoru) na své straně užíval.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se