Sebemotivující prohlášení bylo v minulosti zvykem slýchat spíše od Berdychova týmového parťáka Radka Štěpánka. Ten byl po svém prohraném zápasu s Davidem Ferrerem tentokrát střízlivější.
Berdych má ale jasno. Výhra nad Nicolasem Almagrem v pátek večer ho nabudila a prý si pátý set v zaplněné O2 Areně s diváky do jednoho muže, ženy i dítěte (krom španělského sektoru) na své straně užíval.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











