Davis Cup v současné podobě zabírá čtyři víkendy v roce a to se zdá některým kritikům v nabité tenisové sezoně mnoho. Šéf Mezinárodní tenisové federace ITF Francesco Ricci Bitti ale během daviscupového víkendu v Praze potvrdil, že minimálně v roce 2013 se bude Davis Cup hrát podle stejného modelu.
„Davis Cup je podle mého názoru dostatečně atraktivní, potvrdilo to i finále Česka proti Španělsku. Není třeba si dělat starosti o formát soutěže. Je tady samozřejmě výbor, který to má na starosti a posuzuje všechny návrhy a možnosti. Ale měli bychom být velmi opatrní a zvážit všechna pro a proti před jakoukoli změnou,“ prohlásil Francesco Ricci Bitti.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










