Slavný anglický fotbalista David Beckham oznámil, že po prosincovém finále americké MLS v týmu Los Angeles Galaxy skončí. Odejde tedy rok před vypršením dvouleté smlouvy, ale s fotbalem v sedmatřiceti letech ještě končit nehodlá.

Beckham, který je jedním z nejlépe marketingově prodejných sportovců a v Los Angeles bral ročně přes šest milionů dolarů (zhruba 120 milionů korun), pro BBC řekl, že byl v Galaxy, kde strávil šest let, moc spokojený, ale cítí, že je správný čas jít dál.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se