Hokejisté Kladna si po reprezentační pauze ze začátku listopadu připsali další porážku. Naposledy Středočeši podlehli pražské Slavii, když nedokázali využít velký tlak ve druhé třetině a v závěru zápasu už sešívaným nestačili. Podle Jaromíra Jágra za kladenským propadem stojí především špatná fyzická kondice.
"Ty prohry nejsou žádná náhoda, nemáme fyzičku, je to o individuální přípravě každého hráče a ta je tu hodně špatná," nebral si Jágr servítky. "Není přece možné, aby nás všechna mužstva ve třetí třetině tak jasně přehrávala," kroutil hlavou hráč s číslem šedesát osm.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








