Slavný skotský fotbalový klub Glasgow Rangers vyhrál minulý týden soud a nemusí splácet svůj dluh na daních. Verdikt přivítal ředitel klubu Charles Green, ale lituje, že soud rozhodl až nyní, kdy celek kvůli insolvenci musel až do čtvrté skotské ligy.
Soud prohlásil, že Rangers se nedopustili podvodu, nicméně už přišel o většinu fotbalistů i o dva a půl milionu liber jen z ligy, k tomu tři roky nesmí hrát Ligu mistrů, z níž by týmu šly také slušné peníze.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





