Někteří vyhlašovali, že chtějí zlato, jiní, že si jedou pro bronz. Nakonec nebudou mít kromě kabátku z ostudy florbaloví reprezentanti nic. Reputaci si už nezachrání, ale mohou si ji nezhoršit, když v souboji o umístění přejedou Nory a pak možná i Lotyše.
Redakci iHNED.cz dala dohromady tři hlavní důvody, proč florbalisté po dvanácti letech nebudou bojovat o medaile.
Neodůvodněné sebevědomí
"Tohle je nejsilnější reprezentační mužstvo, ve kterém jsem kdy hrál," říkal ještě před začátkem šampionátu Milan Fridrich. Mohlo být, ale čeští florbalisté tomu uvěřili až moc. Na hřišti pak hráli místo buldoků hladových po výhře falešně vymyšlené hvězdy, které (ne)měli situaci pod kontrolou.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










