Česká florbalová reprezentace na světovém šampionátu ve Švýcarsku prohrála první zápas skupiny o 5. – 8. místo a její účinkování na turnaji skončilo. V konečném zúčtování Češi skončí na skončí na sedmém nebo osmém místě. Norům podlehli po samostatných nájezdech 4:5, ačkoli v nadějně rozehraném zápase vedli už 3:1.
Český národní tým se tak s ostudou vrací domů. Na letošním mistrovství světa měl obhajovat medailové umístění, místo toho se vrací s prázdnou po nezvládnutém závěru základní skupiny a podobně nepovedených vyřazovacích bojích.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







