Česká florbalová reprezentace na světovém šampionátu ve Švýcarsku prohrála první zápas skupiny o 5. – 8. místo a její účinkování na turnaji skončilo. V konečném zúčtování Češi skončí na skončí na sedmém nebo osmém místě. Norům podlehli po samostatných nájezdech 4:5, ačkoli v nadějně rozehraném zápase vedli už 3:1.

Český národní tým se tak s ostudou vrací domů. Na letošním mistrovství světa měl obhajovat medailové umístění, místo toho se vrací s prázdnou po nezvládnutém závěru základní skupiny a podobně nepovedených vyřazovacích bojích.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se