Výluka v NHL sice neskončila, extraligové kluby ale v těchto dnech opouští hned několik posil ze zámořské hokejové soutěže. V Pardubicích skončilo trio Jakub Kindl, Aleš Hemský a David Krejčí, v Chomutově Milan Jurčina a s českobudějovickým dresem se dnes rozloučí Andrew Ference.

Obránce Kindl chyběl v sestavě obhájců titulu již v pátečním duelu na ledě pražské Slavie, který byl posledním vystoupením pro útočníky Hemského a Krejčího. "Chceme všem třem poděkovat za to, že za náš klub hráli a byli obrovským přínosem v ofenzivě. Jejich hra bavila tisíce fanoušků nejen na našem stadionu," uvedl pardubický generální manažer Ondřej Šebek.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se