Výluka v NHL sice neskončila, extraligové kluby ale v těchto dnech opouští hned několik posil ze zámořské hokejové soutěže. V Pardubicích skončilo trio Jakub Kindl, Aleš Hemský a David Krejčí, v Chomutově Milan Jurčina a s českobudějovickým dresem se dnes rozloučí Andrew Ference.
Obránce Kindl chyběl v sestavě obhájců titulu již v pátečním duelu na ledě pražské Slavie, který byl posledním vystoupením pro útočníky Hemského a Krejčího. "Chceme všem třem poděkovat za to, že za náš klub hráli a byli obrovským přínosem v ofenzivě. Jejich hra bavila tisíce fanoušků nejen na našem stadionu," uvedl pardubický generální manažer Ondřej Šebek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








