Prožily stříbrný rok. Dostaly se do finále Wimbledonu, olympijského turnaje, US Open i Turnaje mistryň, ze všech sice odcházely české tenistky Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká poraženy, i tak ale mohou o končícím roku hovořit jako o tom, který přebil veškerá jejich očekávání.

"Před sezonou jsme si daly cíle jasně – dostat se na olympiádu, dostat se na Turnaj mistryň. Na olympiádu jsme se dostaly díky vstřícnému kroku Květy Peschkeové, za což jí musíme poděkovat. Stříbrnou medaili z ní jsme nečekaly. Také výsledky na všech čtyřech grandslamech nás úplně nadchly," bilancuje uplynulý rok Andrea Hlaváčková.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se