Býval to dobrý zvyk pistolníků ve westernových filmech, odfouknout si po přesné ráně kouř od hlavně. Německý Biatlonista Florian Graf si nechtěně zahrál na Johna Waynea v nedělním závodě Světového poháru v Oberhofu.
Německý závodník po první ráně vestoje nečekaně sundal nabitou pušku z ramene a přiložil hlaveň k obličeji. „Měl jsem na mušce kapičku vody,“ vysvětlil později své počínání, za které byl ovšem diskvalifikován. Pravidla takovouto nebezpečnou manipulaci s puškou zakazují především kvůli bezpečnosti vlastních závodníků.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








