Býval to dobrý zvyk pistolníků ve westernových filmech, odfouknout si po přesné ráně kouř od hlavně. Německý Biatlonista Florian Graf si nechtěně zahrál na Johna Waynea v nedělním závodě Světového poháru v Oberhofu.

Německý závodník po první ráně vestoje nečekaně sundal nabitou pušku z ramene a přiložil hlaveň k obličeji. „Měl jsem na mušce kapičku vody,“ vysvětlil později své počínání, za které byl ovšem diskvalifikován. Pravidla takovouto nebezpečnou manipulaci s puškou zakazují především kvůli bezpečnosti vlastních závodníků.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se