Dopingový skandál kolem Lance Armstronga má přesah i do dalších sportů. Pro zpřísnění dopingových testů v tenise se vyslovil i třetí hráč světového žebříčku Andy Murray ze Skotska.
Ten je pro zavedení přísnějších kontrol i v případě, že by se o náklady na ně snížily prémie tenistů na turnajích. "Pokud to znamená, že ATP bude muset vzít část peněz z výdělku hráčům, pak to musíme udělat," řekl tenista pro BBC.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








