Dopingový skandál kolem Lance Armstronga má přesah i do dalších sportů. Pro zpřísnění dopingových testů v tenise se vyslovil i třetí hráč světového žebříčku Andy Murray ze Skotska.

Ten je pro zavedení přísnějších kontrol i v případě, že by se o náklady na ně snížily prémie tenistů na turnajích. "Pokud to znamená, že ATP bude muset vzít část peněz z výdělku hráčům, pak to musíme udělat," řekl tenista pro BBC.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se