Britský tenista a třetí hráč světa Andy Murray obhájil titul v Brisbane. Pětadvacetiletý svěřenec Ivana Lendla, který před rokem ovládl právě první společný turnaj a má za sebou životní sezonu, zdolal ve finále Bulhara Grigora Dimitrova 7:6 a 6:4.
Pro Murrayho se ale finálový duel nevyvíjel dobře a v obou setech byl brejk pozadu. Jednadvacetiletý Bulhar začal své první finále na okruhu ATP nebojácně, sebral vítězi loňského US Open i londýnské olympiády hned první servis a vedl 4:1. Jenže neudržel nervy a Murray vyhrál tie-break 7:0.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










