Britský tenista a třetí hráč světa Andy Murray obhájil titul v Brisbane. Pětadvacetiletý svěřenec Ivana Lendla, který před rokem ovládl právě první společný turnaj a má za sebou životní sezonu, zdolal ve finále Bulhara Grigora Dimitrova 7:6 a 6:4.

Pro Murrayho se ale finálový duel nevyvíjel dobře a v obou setech byl brejk pozadu. Jednadvacetiletý Bulhar začal své první finále na okruhu ATP nebojácně, sebral vítězi loňského US Open i londýnské olympiády hned první servis a vedl 4:1. Jenže neudržel nervy a Murray vyhrál tie-break 7:0.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se