České tenistky dnes vykročily za obhajobou triumfu ve Fed Cupu. Souboj prvního kola týmové soutěže s Austrálií v Ostravě odstartoval ve 13 hodin zápas Petry Kvitové proti Jarmile Gajdošové, ve kterém si česká jednička poradila ve dvou setech a přinesla Česku první bod.

Druhý bod pak v náročném souboji s australskou jedničkou Samanthou Stosurovou přidala Lucie Šafářová, jež zvítězila po dvou tie-breacích dvakrát 7:6. Šestadvacetiletá tenistka tak navázala na loňský ročník, kdy všechny své duely ve Fed Cupu vyhrála.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se