Chcete důkaz toho, že v současném Arsenalu je všechno jen ne pohoda? Jindy věcný a klidný kouč
Arséne Wenger na tiskové konferenci před zápasem Ligy mistrů s Bayrenem Mnichov vyjel na novinářem kvůli dotazu na jeho smlouvu.
Bulvární deník Sun napsal, že klub chystá pro Francouze dvouleté prodloužení smlouvy, což Wenger rezolutně popřel.
Problém nebyl v samotné otázce, ale v načasování. Arsenal o víkendu prohrál s druholigovým Blackburnem a vypadl z FA Cupu. Média i fanoušci okamžitě připomněli, že slavný Arsenal pod jeho vedením čeká na trofej od roku 2005.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









