Na oficiální stránce plzeňské Viktorie je v posledních dnech živo. Nadšené gratulace fanoušků ke čtvrteční výhře nad Neapolí doplňuje diskuse, do níž se pustili fanoušci Fenerbahce Istanbul. Turecký klub vyhrál v souběžném zápase proti Bate Borisov 1:0, a bude tak Plzni v Evropské lize osmifinálovým soupeřem.
Fanoušci tureckého klubu poslali v komentářích soupeři svůj slogan: "Vítejte v pekle!" A připomínají zápas z Eura 2008, kdy v posledních patnácti minutách Turecko otočilo z 0:2 na konečných 3:2.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







