Na oficiální stránce plzeňské Viktorie je v posledních dnech živo. Nadšené gratulace fanoušků ke čtvrteční výhře nad Neapolí doplňuje diskuse, do níž se pustili fanoušci Fenerbahce Istanbul. Turecký klub vyhrál v souběžném zápase proti Bate Borisov 1:0, a bude tak Plzni v Evropské lize osmifinálovým soupeřem.

Fanoušci tureckého klubu poslali v komentářích soupeři svůj slogan: "Vítejte v pekle!" A připomínají zápas z Eura 2008, kdy v posledních patnácti minutách Turecko otočilo z 0:2 na konečných 3:2.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se