Před domácím utkáním s Bayernem se rozzuřený kouč Arséne Wenger pustil do novinářů a vypadalo to, že s vyřazením Bayernu Mnichov z Ligy mistrů to myslí vážně. Před dnešní odvetou po domácí porážce 1:3 trenér Arsenalu dával dohromady spíše povinné fráze.
"Nesmíme tam jet rezignovaní a říkat si, že stejně nepostoupíme," upozornil francouzský kouč. "Víme, že šance je malá, ale pravě ta dělá nemožné možným. Musíme se o to pokusit," doplnil.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







