Před domácím utkáním s Bayernem se rozzuřený kouč Arséne Wenger pustil do novinářů a vypadalo to, že s vyřazením Bayernu Mnichov z Ligy mistrů to myslí vážně. Před dnešní odvetou po domácí porážce 1:3 trenér Arsenalu dával dohromady spíše povinné fráze.

"Nesmíme tam jet rezignovaní a říkat si, že stejně nepostoupíme," upozornil francouzský kouč. "Víme, že šance je malá, ale pravě ta dělá nemožné možným. Musíme se o to pokusit," doplnil.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se