Trenér fotbalistů Fenerbahce Istanbul Aykut Kocaman věří, že fanoušci tureckého velkoklubu ve čtvrteční odvetě Evropské ligy s Plzní nezpůsobí další problémy. Istanbulský celek bude hrát doma s Viktorií před prázdným hledištěm kvůli tomu, že jeho příznivci narušili utkání předešlého kola s běloruským Borisovem, které se rovněž hrálo bez diváků.
Fanoušci Fenerbahce se shromáždili před stadionem a díky balonkům a dalším pomůckám dostali pyrotechniku přes zdi tak, že dopadla mezi hráče. Istanbulský tým je kvůli tomu ve dvouleté podmínce a pokud by se výtržnosti opakovaly, UEFA jej vyloučí ze svých soutěží.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






