Trenér fotbalistů Fenerbahce Istanbul Aykut Kocaman věří, že fanoušci tureckého velkoklubu ve čtvrteční odvetě Evropské ligy s Plzní nezpůsobí další problémy. Istanbulský celek bude hrát doma s Viktorií před prázdným hledištěm kvůli tomu, že jeho příznivci narušili utkání předešlého kola s běloruským Borisovem, které se rovněž hrálo bez diváků.

Fanoušci Fenerbahce se shromáždili před stadionem a díky balonkům a dalším pomůckám dostali pyrotechniku přes zdi tak, že dopadla mezi hráče. Istanbulský tým je kvůli tomu ve dvouleté podmínce a pokud by se výtržnosti opakovaly, UEFA jej vyloučí ze svých soutěží.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se