Domácí prostředí Kladnu svědčí. V letošním play-off totiž i v součtu s jeho předkolem vyhrálo všechny zápasy před vlastním publikem. Jenže skvělou diváckou podporu narušují extempore několika jedinců z kladenského kotle, kteří například v minulém utkání se Slavií vhodili na hostujícího trenéra Vladimíra Růžičku kelímek s pivem.

Vedení klubu v čele s trenérem Petrem Tatíčkem takový incident razantně odsoudilo, přesto byli Rytíři potrestáni od disciplinární komise pokutou ve výši 30 tisíc korun. V případě opakování problémů pak postih bude o dalších 20 tisíc vyšší, při vážnějším prohřešku navíc může dojít i k uzavření stadionu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se