Hokejisté Slavie porazili ve čtvrtém čtvrtfinálovém duelu play off extraligy Kladno 5:1 a jen jedno vítězství je dělí od postupu do semifinále. O třetí výhru Pražanů v sérii se dvěma góly zasloužili Vladimír Růžička a Jan Holub. První šanci zajistit si postup mezi nejlepší čtveřici budou mít Pražané v pondělí, kdy série pokračuje v O2 areně.

Ve druhé sérii mezi Zlínem a Vítkovicemi je stav utkání vyrovnán 2:2. Ostravané totiž dokázali zvítězit i ve druhém zápase před vlastním publikem, když nejprve otočili z 0:2 na 3:2, ale přesto museli opět dotahovat. Kýžený vyrovnávací gól dali až čtyřicet vteřin před koncem třetí třetiny při power-play. V prodloužení pak rozhodl Burger.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se